Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat

Taşınmak insanlar için oldukça stresli bir olaydır. Bu stresin en büyük nedenlerinden birisi taşınma sırasında eşyaların zarar görme olasılığıdır. Bu eski yöntemler ile kendi çabaları ile taşınan kişiler için oldukça büyük bir olasılıktır ama günümüzde nakliyat sektörünün çok gelişmiş olması sayesinde Ankara nakliyat olan firmamız gibi tecrübeli ve işini yüksek kalitede yapan firmalardan hizmet alınması sayesinde bu olasılık ortadan kalkmaktadır. Çünkü firmamız eşyalarınızın güvenle taşınması için bütün önlemleri almaktadır aldığımız önlemler arasında sigortalı nakliyat bulunmaktadır. Bu şekilde alınan tüm önlemlere rağmen eşyaların hasar görmesi halinde bu sigorta şirketi tarafından tam olarak karşılanmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama ile Eşyalarınız Güvende

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmesini önleyecek en önemli önlem olarak paketleme ve ambalajlama bulunmaktadır. Bu konuda eğitim almış işinde uzman ekibimiz her eşyayı cinsine uygun olarak paketlemekteyiz. Mobilyalarınızın demontajını bu konuda uzman arkadaşlarımız yapmakta kırılacak olan eşyalarınızın ekstra koruma altında olması için paketlemesini yaptıktan sonra içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz. Eşyaların araçlara yüklendikten sonra trafikte yolların bozuk olmasından dolayı sarsıntıdan zarar görmemesi için araçlarımızın içini süngerle kaplamakta ve araçlarımızı da düzenli olarak yenilemekteyiz. Taşınma olayının sorun yaşanmadan gerçekleştirilmesi için planlı olarak yapılması gerekmektedir ve uzun yıllardır nakliyat sektöründe olan ekibimiz sizler için bu planı yapmakta ve uygulamaktadır. Bu şekilde zamanınız da kesinlikle boşa geçmemektedir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Ankara yüksek binaların çok olduğu bir şehir ve taşınmanız gerektiğinde eşyaların bina merdivenlerinden indirilmesi sırasında zarar görme ihtimali olabilmektedir. Bunu Ankara nakliyat olarak önlüyor ve asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Binaların üst katlarına ulaşabilen modern asansör sistemlerimiz ile Ankara’nın bütün ilçelerinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarının güvenli bir depoda bir süre beklemesini isteyen kişiler için de depolama hizmeti veriyoruz. Daha uygun maliyet ile taşınmak isteyen kişilere de parça eşya taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor ve nakliyat sektöründe en çok tercih edilen güvenilir firma olmaya önem veriyoruz.