Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat

İş ya da özel nedenlerden dolayı kimi zaman insanların yaşadıkları şehrin dışına taşınmaları gerekmektedir. Bu durumda ise en büyük stres eşyaların taşınması olmaktadır. Eskiden bu gerçekten bir sorun olmakta ve eşyalar taşınma sırasında zarar görebilmekteydi. Oysa günümüzde nakliyat sektörü çok gelişmiş ve şehirler arası nakliyat hizmeti kaliteli olarak verilmeye başlanmıştır. Özellikle bu sektörün en eski firmalarından biri olan Ankara nakliyat firmamız sahip olduğu deneyim ile şehirler arası taşınması gereken kişilerin eşyalarının zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Güler yüzlü ve anlayışlı olan ekibimiz müşterilerimizin bütün sorularına içlerini rahatlatacak cevaplar vermektedir.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Veriyoruz

Şehirler arası ya da şehir içi taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlamanın bu konuda deneyimli kişiler tarafından yapılması koruma düzeyini arttıracaktır. Bu nedenle firmamızı tercih etmeniz halinde bu konuda deneyimli ekibimiz her eşyanın kendi cinsine uygun kaliteli malzeme ve özel tekniği ile paketleme ve ambalajlama yapmakta tam koruma sağlamaktadır. Ankara merkezli firmamız ülkemizin hangi il ve ilçesine taşınmanız gerekiyorsa oraya hizmet götürmekte ve taşınma olayınızın sıkıntı yaşanmadan sonuçlanmasını sağlamaktayız. Geniş bir ekip ile firmamızı tercih etmeniz halinde tam sizlere söz verdiğimiz saatte geliyor bir yandan mobilyaların demontajını yaparken, bir yandan da kırılacak ve elektronik eşyalarınızı paketleme yaptıktan sonra içleri süngerli kutulara yerleştiriyoruz. Binanın dışında da ayrı bir ekibimiz asansörün kurulumunu yapıyor. Bu şekilde sistemli olarak çalışıyor ve taşınma sürecinizi hızlandırıyor yeni adresinizde normal hayatınıza bir an önce başlayabilmenizi sağlıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyatta Sigorta Önemli

Şehirler arası taşınması gereken kişiler için eşyalarının uzun süre araç içinde ve trafikte olması endişe vericidir. Bu konuda çok da haksız olmadıklarını belirtmek gerekir. Çünkü her ne kadar Ankara nakliyat olarak biz bütün önlemleri alıyor olsak da trafikte istenmeyen kazalar olabilmektedir. Bu durumda sıkıntı yaşamanızı önlemek adına da sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı ücretsiz ekpertiz hizmetimiz ile gerçek değerinden sigortalıyor ve olası zararlarında sigorta şirketi tarafından tam olarak karşılanmasını sağlıyoruz.