Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şehiriçi Nakliyat

Nakliyat sektöründe en önemli hizmet alanlarından birisi şehiriçi nakliyat olarak yer almaktadır. Çünkü özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde ev ve ofislerin taşınması gerekebilmektedir. Ankara nakliyat olarak biz de Ankara şehrinin bütün ilçelerinde yaşayan kişilerin ev ve ofislerinin taşınması için üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Dinamik bir ekibe sahip olarak hızlı çözümler üretirken teknolojiyi de kullanmakta ve müşteri memnuniyetini de üst düzeyde sağlamaktayız. Ev ve ofislerin taşınması sırasında azami dikkat göstermekle kalmamakta ayrıca gerekli bütün önlemleri almaktayız. Bu önlemler arasında paketleme ve ambalajlama hizmetimiz önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü eşyaların bir adresten diğerine taşınması sırasında zarar görmemesini sağlayacak en önemli etken doğru paketleme ve ambalajlamadır. Kullandığımız TSE standartlarında kaliteli malzeme ve özel tekniklerimiz ile bu korumayı gerçekleştirmekteyiz. Mobilyalarınızın demontajını ve montajını da yine bu konuda uzman personelimiz ile yapmaktayız.

Asansörlü Nakliyat İle Hızlı Çözümler

Günümüzde binaların yüksek katlı olarak yapılması ile taşınması en zor kişiler olarak bu binaların üst katlarında oturanlar düşünülmektedir ama bu durum firmamızı tercih etmeleri halinde geçerli değildir. Çünkü Ankara nakliyat olarak son teknolojiye sahip asansörlerimiz bulunmaktadır. Bu asansörleri bina dışınıza kurmakta ve eşyaların hızla asansörler ile tahliyesini sağlamaktayız. Asansörlü nakliyat hizmetimiz binaların üst katlarında oturan kişilerin nasıl taşınacağım stresinden kurtulmalarını sağlamaktadır. Bina önüne getirilen asansörlerimiz kurulmakta ve testi yapıldıktan sonra da eşyaların tahliyesi yapılmaktadır. Bu sayede hiçbir sorun yaşanmasına izin verilmemektedir.

Nakliyat Hizmetini Yeni Araçlarımız İle Veriyoruz

Eşyaların eski adresten yeni adrese taşınması sırasında asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yüklendikleri araçların yeni olması çok önemlidir. Eski araçlarda oluşacak sarsıntı eşyaların zarar görmesine neden olacaktır. Bu nedenle Ankara nakliyat olarak araçlarımızı her sene yenilemekte yeni model olan içleri geniş araçlarımız ile eşyalarınızın trafikte zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. İlave önlem olarak araçların içlerini süngerle kaplamakta ve yolların çok bozuk olduğu yerlerde oluşacak sarsıntının eşyalara zarar vermesinin önüne geçmekteyiz. Şehir içi nakliyat hizmetinin yanında şehirler arası taşımacılığı da üstün kalitede hizmet anlayışımız ile vermekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.