Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara nakliyat olarak müşterilerimizin nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler için hizmetlerimizi detaylandırmaktayız. Nakliyat hizmetini daha uygun olarak almak isteyen kişilere de parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bu şekilde miktarı az ama ağır olan eşyalarının farklı bir yere nakliyesinin yapılmasını isteyen kişilere parça eşya taşımacılığı ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmet ile aynı yöne gidecek miktarı az olan eşyalar aynı araca yüklenmekte ve böylece maliyet neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte olduğumuzdan dolayı eşyaların karışması gibi bir durum asla olmamaktadır. Eşyası az olan kişiler, yazlığına eşya götürecekler, öğrenci evine eşya gönderilmesinde bu hizmetimiz ile maliyet azalmakta aynı zamanda güvenli bir şekilde taşınması mümkün olmaktadır.

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınız Güvende

Ankara merkezli bir firma olarak bütün ilçelerine şehir içi nakliyat hizmeti vermenin yanında ayrıca şehirler arası taşımacılığı hizmetini de aynı yüksek kalitede veriyoruz. Eşyalarınızın taşınması sırasında hiçbir şekilde zarar görmemesi için deneyimli ekibimiz ile gerekli bütün önlemleri alıyoruz. Bunun yanında ekstra güvenlik önlemi almak isteyen müşterilerimize de sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Kıymetli eşyalarınızı sigortalıyor ve bu şekilde istenmeyen bir hasarın ortaya çıkması halinde bunun sigorta şirketi tarafından gerçek değeri ile karşılanmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızın güvenliği için paketleme ve ambalajlama hizmetimizden de yararlanmalısınız. Bu konuda eğitim almış olan ekibimiz her eşyanın kendi cinsine uygun olan kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlamayı yapmaktayız.

Asansörlü Nakliyat İle Hızlı Çözümler

Taşınma sürecinin uzun sürmesi yaşanan stresi arttırmaktadır. Bunu Ankara nakliyat olarak verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmeti ile önlüyor eşyalarınızın eski adresinizden araçlara yüklenmesinde ve yeni adreste boşaltılması sırasında firmamıza ait asansör sistemlerini kullanıyoruz. En yüksek binalardan bile son teknolojiye sahip asansörlerimiz ile taşınmanız sorun yaşanmadan mümkün olacaktır. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan firmamız müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmakta güler yüzlü olarak hizmet vermektedir. Taşınma ihtiyacı duyduğunuzda bunun en kısa zaman içinde gerçekleşmesi için 7/24 deneyimli ekibimiz ve geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.