Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ofis Taşımacılığı

Ankara ülkemizin en büyük şehirlerinden birisi olarak iş hayatının da çok gelişmiş olması ile bilinmektedir ve burada çok sayıda ofis bulunmaktadır. Kentsel dönüşüm ve çeşitli nedenler ile ofislerini taşıması gereken kişilere de Ankara nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve geniş ekibimiz ile ofis taşımacılığı hizmetini hızla veriyor ve işlerinizde zaman kaybından dolayı zarar etmenize izin vermiyoruz. Nakliyat sektöründe lider firmayız ve bütün müşterilerimize teknolojik yöntemler ile nakliyat hizmetini veriyor eşyalarının zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Nakliyat sektöründe en çok dikkat isteyen hizmetin ofislerin taşınması için verilen olduğunu biliyor ve bu konuda deneyimli ekibimiz ile % 100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Profesyonel Ekibimiz İle Hızlı Çözümler Üretiyoruz

Ofisler işlerinizi yürüttüğünüz yerler olması açısından taşınma olayının hızla sonuçlanması gerekmektedir. Bunun için firmamız geniş bir ekibe sahip olmanın yanında asansör sistemlerinin de olması ile eşyaların eski ofisten tahliyesini ve yeni ofise taşınmasını bu asansörler ile hızla yapmaktadır. Asansörlü nakliyat ile bina merdivenlerini kullanmıyor, bu sırada sürtünme düşme gibi nedenler ile eşyaların zarar görmesine izin vermiyoruz. Ofislerin taşınması sırasında eşyaların paketleme ve ambalajlama olayının da profesyonel olarak yapılması şarttır. Ekibimiz bu konuda özel eğitimlidir ve her masanın eşyası ayrı olarak paketleme ve ambalajlama yapılarak yerleşme sırasında da zaman kaybı yaşanmasını önlemektedir. Sökülmesi gereken mobilyaları personelimiz sökmekte ve yeni adreste de tekrar kurulumunu yapmaktadır.

Ekstra Güvenlik İçin Sigortalı Nakliyat

Ofis eşyalarının çok değerli olması onlar için alınan güvenlik önlemlerinin de üst düzey olmasını sağlamaktadır. Personelimiz bu konuda eğitimli olmasına ve özel yöntemler ile paketleme ve ambalajlama yapmalarına rağmen kimi zaman istenmeyen kazalar olabilmektedir. Bu durumda ise oluşacak zararın sigorta şirketi tarafından karşılanması sizlerin bu durumdan dolayı mağdur olmanızı önleyecektir. Bunun için firma olarak müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Ankara içinde bütün ilçelerine olduğu gibi ofisinizi Ankara dışında bir şehre taşımanız gerektiğinde de şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hızlı ve güvenli çözümler için yılın her günü yanınızdayız.