[Anasayfa]>[Kurumsal]

Kurumsal

Kurumsal


ANKARA NAKLİYAT; Ankara'da yıllardır siz değerli müşterilerimize hızlı, sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Çözüm odaklı ve yenilikçi çalışma anlayışımızla sizlerin güvenini kazanarak Ankara Nakliyat sektöründe lider bir firma konumundayız. %100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile taşıma işlemini gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin takdirini kazanmadan ve müşteriyi verdiğimiz hizmetle memnun etmeden yapılan işin doğru ve kaliteli yapılmış bir iş olmadığını biliyoruz. Sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizlerle sürekli irtibat halinde bulunarak ve görüşlerinizi alarak taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Diğer bir ilkemiz ile güvenilir ve tecrübeli kadromuzla hızlı ve sorunsuz taşıma hizmeti sunma anlayışıdır. Taşıma işinin sorunsuz gerçekleşmesi ve müşteriyi memnun etmesi ancak güvenilir ve tecrübeli bir kadro ile mümkün olmaktadır.. Nakliye işinde uzman ve güvenilir olan çalışanlardan kadromuzu oluşturmaya dikkat etmekteyiz. Çalıştıracağımız elemanların işinin ehli uzman olmasının yanında güvenilir ve güler yüzlü olmasına da önem vermekteyiz. Sorunsuz nakliye hizmet sunmaya her zaman dikkat etmekteyiz. Kullandığımız ambalaj malzemelerinin ve ekipmanların, yeni ve bakımları yapılmış olmasına  özellikle dikkat ediyoruz. Taşımacılık sektöründe oluşan yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve sorunsuz hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Kullandığımız ekipmanların ve nakliye araçlarımızın bakımını düzenli olarak yapıyor gerekirse yenileyerek sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalışmaktayız. Nakliye sektöründeki gelişmeleri ve sorunları yakından takip ederek yerine getireceğimiz taşıma işlerini yenilikçi çalışma anlayışımızla sorunları giderecek şekilde planlıyor ve yerine getiriyoruz. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz sorunsuz nakliye hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de en önemli unsurlardan birisinin güven olduğunun farkındayız. Çünkü bizlere yıllardır çalışarak aldığınız ve sizin için değerli olan eşyalarınızı teslim ediyorsunuz. Sizlerin taşıma sırasında bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı itinalı bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı en değerli emanetimiz olarak görerek zarar vermeden, yıpratmadan ve kırıp dökmeden hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni mekanınıza taşınacağı konusunda sizlere garanti veriyoruz. Taşıma işleminin ilk aşamasından son aşamasına kadar büyük bir itina ve dikkat içinde taşıma işleminizi yerine getiriyoruz. Sizlere ise zamanınızı sevdiklerinizle huzurlu bir şekilde geçirmek kalıyor. Her yönden sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi düşünerek ona göre taşıma işlerimizi planlıyor ve yerine getiriyoruz. Ankara'da kaliteli ve sorunsuz nakliyat hizmetini uygun fiyatla birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ankara Nakliyat' ı tercih etmeniz için çok nedeniniz var, Güvenilir ve Tecrübeli kadromuz, Son Teknoloji ve Bakımlı ekipmanlarımız 7/24 kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımızla sizlere hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Uygun Fiyatlı, Güvenilir ve Sorunsuz Taşımacılık Hizmetimizden Yararlanmak için Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz…

Taşımacılık sektöründe lider olanAnkara Nakliyat, Ankara ve bütün semtlerinde taşımacılık ihtiyaçlarınıza yılların verdiği tecrübe ve geniş araç filosu ile her zaman güvenilir hizmet sunmaktadır.

Evden eve Nakliyat Yapılacak Araçlar Nasıl Olmalıdır ?

Ankara Evden Eve Nakliyat işinin gerçekleştirileceği nakliye araçlarının tercihi de en az taşıma işlemleri kadar önemli bir noktadır. İlk olarak evden eve nakliyat işini yapacak firmanın araçlarının kasalarının kapalı ve içerisinin de sunta ile kaplanmış olması gerekmektedir. Nakliyat araçlarının içindeki sunta kaplama eşyalarınızın kaymasını engelleyerek zarar görmesini engellemekte ayrıca sunta kaplama hijyen açısından da çok önemlidir. Kapalı kasa olmayan ve derme çatma açık brandalı tenteli nakliye araçları olumsuz hava koşullarında ve kaza anında eşyalarınızın zarar görme riskini artırır. Mevsim yaz havalar güzel ne olmuş tenteli araçsa diyenlere ise en iyi yanıt hafif bir çarpma anında dahi eşyaların hasar görme riskini göz ardı etmemek gerekir

COPYRIGHT © 2018 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor