Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Ankara başkentimiz ve ülkemizin en kalabalık ikinci şehri olması ile evden eve nakliyat hizmetinin en çok duyulduğu şehirler arasında yer almaktadır. Bu nedenle şehrimizde pek çok nakliyat firması hizmet vermektedir. Bunlar arasında Ankara nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınması için kullandığımız modern yöntemler ve araçlar ile öne çıkmaktayız. Evinin taşınması sırasında profesyonel yardım almayan kişilerin eşyalarının zarar görme ihtimalinin yüksek olması nedeniyle artık bu yöntem tercih edilmemektedir. Firma olarak bize güvenen müşterilerimizin de eşyalarını tam olarak korumaya almakta ve güvenli olarak taşınmasını sağlamaktayız. Ev eşyalarının aşınması sırasında azami dikkat gerekir çünkü bu eşyalar sizler için çok değerlidir. Firma olarak profesyonel ve dinamik bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Eşyalarının taşınması sırasında ilave önlemler alınması evini taşıyan kişiler açısından önemlidir. Alınan ilave önlemler arasında ise sigortalı nakliyat başta gelmektedir. Bu konunun önemli olduğunu düşünüyor ve müşterilerimizin içlerinin rahat etmesini sağlamak amacıyla sigortalı nakliyatı tercih etmelerini öneriyoruz. Kıymetli eşyalarınızın daha paketleme ve ambalajlama yapılmaya başlamadan sigorta kapsamına alınmasını sağlıyor ve olası bir hasar durumunda zararınızın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılabilmesini sağlamak adına ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.

Paketleme ve Ambalajlamanın Evden Eve Nakliyatta Önemi

Ev eşyaları çeşitlilik gösterdiği için taşınma sırasında zarar görmemeleri için kendi cinslerine uygun olarak koruma altına alınmaları gerekmektedir. Ankara nakliyat olarak paketleme ve ambalajlama konusuna önem veriyor TSE standartlarına uygun kaliteli malzeme kullanıyoruz. Özel paketleme ve ambalajlama yöntemleri kullanıyoruz. Bu konuda hata yapmamaları için personelimizi düzenli eğitimlerden geçiriyoruz. Taşınma olayınızın hızla sonuçlanması için eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adrese taşınması sırasında firmamıza ait asansörleri kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat yapmamızın diğer bir nedeni müşterilerimizin bina yöneticileri ile bina asansörünün kullanılması konusunda sıkıntı yaşanmamasıdır. Taşınma sırasında eşyaların trafikte yolların bozuk olmasından ya da benzer nedenlerden zarar görmemesi için yeni model araçlar kullanıyor ve içlerini de süngerle kaplıyoruz.