Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ankara Asansörlü Nakliyat

Binaların çok yüksek inşa edilmeye başlanmasından bu yana eşyaların taşınması daha da zor bir hale gelmiştir. Bina merdivenlerinin eşyaların rahatça taşınmasına uygun olmaması ve bina asansörlerinin de eşya taşınması için kullanılamaması bu konuya bir çözüm getirmesi için çalışmalar yapılmasını sağlamıştır. Bulunan çözüm ise asansörlü nakliyat olmuştur. Asansörlü nakliyatta bina dışına getirilen asansör sistemi kurulmakta ve eşyalar bu asansörlere yüklenerek araçlara yüklenmektedir. Bu hem eşyaların zarar görmeden taşınmasını hem de taşınma hızının artmasını sağlamaktadır. Ankara nakliyat olarak olduğumuz modern teknolojiye sahip olmamız sayesinde müşterilerimizin bu konuda sıkıntı yaşamalarına izin vermiyor eşyalarının hızla ve güvenle taşınmasını sağlıyoruz. Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi hizmetlere çok fazla ihtiyaç duyulan şehrimizdir ve firma olarak Ankara’nın her ilçesine asansörlü nakliyat hizmetimizi götürmekte şehir dışına taşınması gereken kişilere de şehirler arası taşımacılık hizmetimiz ile yardımcı olmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Veriyoruz

Müşterilerimizin stres dolu oldukları taşınma sırasında onların bu stresini azaltma amacıyla güler yüzlü ve anlayışlı olmaya önem veriyor ve eşyalarının korunması için bütün önlemleri alıyoruz. Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile bu işin profesyonel kişiler tarafından yapılmasını ve bu sayede eşyaların cinslerine uygun yöntem ve malzeme ile koruma altına alınmış olmasını sağlıyoruz.  Taşınma olayını hızla sonuçlandırmak için geniş bir ekip ile ve ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Asansör sistemlerimiz modern olduklarından dolayı en yüksek binalarda oturan kişilerin de kolayca taşınabilmesini sağlamaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmetimiz İle Eşyalarınıza İlave Koruma

Taşınmanın bir süreç olduğu ve bu süreç içinde Ankara nakliyat olarak bütün önlemleri alıyor olmamıza rağmen trafikten ya da başka bir nedenden dolayı kıymetli eşyalarınızın zarar görme ihtimali olabilmektedir. Bu ihtimalin gerçekleşmesi halinde de oluşacak zararın karşılanmasını sağlamak amacıyla sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Taşınma olayınızın en kısa zamanda sonuçlanması için yılın her günü hizmet veriyor ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durarak onların zamanlarının boşa geçmesine izin vermiyoruz.