Ankara Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ankara Sinop Nakliyat

Kaliteli taşımacılık hizmetini yeniden canlandırarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini beklediklerinden de daha kaliteli bir hizmet ile karşılamak için en üst düzeyde çaba harcayan Ankara Sinop Arası Nakliyat 22 yıldır siz değerli müşterilerimize şehir içi şehirler arası profesyonel ekipmanları ile sınırsız hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti demek firmamızın ilerlemesi ve dünden, bu güne ve geleceğe gitmemiz demektir. Referansla dönen müşterilerimizin hatrı göz ardı edinmez gereken yardım her zaman yapılır. Ahlaki değerlere dikkat eden firmamızın temel ilkesi güvendir. Merkezimiz Ankara olmakla birlikte hizmet alanımız tüm Türkiye’dir.

Ankara’da en köklü firmalar arasında yer alan Ankara Sinop Şehirler Arası Nakliyat nakliyatla sınırlı kalmayarak evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, banka taşımacılığı, kurye dağıtım hizmetleri, THY uçak kargo hizmetleri, para kasası, piyano taşımacılığı, ev, ofis eşyası depolama, uluslararası eşya nakli ve gümrükleme hizmetine kadar hizmet vermekteyiz. Nakliyat talebi üzerine firmamızı seçtiğiniz taktirde firmamız sizlere profesyonel nakliyat hizmetini aktaracaktır. Hizmet bilgisini verdikten sonra müsait olduğunuz gün ve saate ücretsiz eksper personelimiz evinizi ziyaret edecektir.

Ev eşyalarınızı gözden geçiren eksper personelimiz eşyalarınız için ambalaj malzemesi malzeme türü miktarı personel sayısı araç boyutunu tespit eder ve bizden beklentilerinizi dinler daha sonra karşılıklı anlaşmadan sonra sözleşme imzalanır, taşıma günü belirlenir. Taşınmanın ne kadar zahmetli stresli olduğunu çok iyi bildiğimiz için müşterilerimiz özel eşyalarının dışında elini hiç bir şeye sürmeyecek şekilde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın genel durumuna göre sabah 7/30 saatlerinde aracımız kapınızda olacaktır.

Personelimiz salon kısmından başlayarak sökülmesi gereken mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız sökülüp havalı naylonlara sarılır, kumaş tipi deri koltuk çekyat v.b eşyalarınız ilk etapta bir iki kat strecle sarılır, daha sonra havalı naylonlar ile kaplanır. Toz kapmaması için halı hurç yatak kısmına strecle sarılır, mutfağınızda ve salonunuzda bulunan kırılacaklarınız kraft kağıtlara sarılarak karton koli ve fıçılarımıza yerleştirilir. Elbiseleriniz kırışmaması için elbise dolaplarımıza asılarak gidilen yerde dolabınıza asılır ev içerisindeki eşyalarınız ambalaj paketlemenin ardından nizamlı bir şekilde araca istiflenir, yeni evinize doğru yol alınır, yeni evinize varıldığında personelimiz tarafından toplanmış ve paketli eşyalarınız açılıp sizin arzu ve isteklerinizin doğrultusun da oda oda yerleştirilmektedir.

Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız tercübeli marangozlarımız tarafından monte ve demontesi yapılır. Bütün işlemlerin ardından son kontroller yapılır, güler yüzlü personellerimiz güle güle oturun deyip evden ayrılırlar. Hiç değişiklik olmamış gibi taşınma yaşanmamış gibi evinizde oturup günlük hayatınıza devam edeceğiniz değerli müşterilerimiz zirvedeki yerimizi korumamız yardımcı olan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler. .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir